Greitas kreditas – SMScredit.lt siūloma finansinė paslauga, teikiama, kad galėtumėte gauti reikiamą pinigų sumą greičiau ir lengviau. Greitasis kreditas – tai nedidelės pinigų sumos paskola, kuri suteikiama gavėjui jam sutikus mokėti palūkanas, t. y. kredito kainą. Dažniausiai šia paslauga naudojamasi prireikus pinigų netikėtoms, nenumatytoms išlaidoms padengti. Tai – trumpalaikis finansinis įsipareigojimas, kuriam netaikoma laidavimo ar užstato sąlyga, taigi už greitąjį kreditą bus atsakingas tik jo gavėjas – įsipareigojęs šį kreditą grąžinti per sutartą laikotarpį.

Greitojo kredito gavimas – greita ir sklandi procedūra, nereikalaujanti daug laiko ir pastangų: užpildykite paraišką internetu ir jau po 15 minučių nuo paraiškos patvirtinimo galėsite gauti reikiamą pinigų sumą į savo sąskaitą. Norintiems paskolą gauti grynaisiais pinigais, patogu apsilankyti SMScredit.lt klientų aptarnavimo skyriuose: čia reikiamą sumą atsiimsite grynaisiais tiesiai į rankas.

SMScredit.lt siūlomas greitas kreditas, kurio sumą galėsite nustatyti patys – nuo 50 iki 750 Eur. Šios paskolos grąžinimą taip pat galėsite reguliuoti patys, pasirinkę norimą grąžinimo terminą nuo 14 iki 30 dienų. Prireikus, kredito grąžinimo terminas bus pratęstas. SMScredit.lt siūlomas greitasis kreditas – lanksti ir prie Jūsų poreikių bei pageidavimų pritaikoma finansinė pagalba!

Kredito gavimas ir grąžinimas

Norėdami gauti SMScredit.lt kreditą, pirmiausia, naudodamiesi kredito skaičiuokle, nustatykite reikiamo kredito sumą ir grąžinimo laikotarpį. Tai nustatę spauskite „Gauti kreditą“. Jūsų nurodyti duomenys bus išsaugoti ir būsite paprašyti užsiregistruoti mūsų interneto svetainėje: susikurti asmeninę paskyrą. Jei naudojatės mūsų paslaugomis ne pirmą kartą, galėsite prisijungti prie savo anksčiau susikurtos paskyros, o tai pagreitins skolinimosi procesą. Pildant registracijos formą, teks atsakyti į keletą esminių klausimų apie pajamų šaltinius, generuojamų pajamų dydį, taip pat nurodyti savo asmeninius duomenis. Svarbu pabrėžti, kad gauti asmeniniai duomenys yra saugomi ir neperduodami pašaliniams asmenims.

Pateikę visus reikiamus duomenis, tęskite savo registraciją pervesdami 0,01 Eur – taip patvirtinsite savo banko sąskaitos numerį, į kurį vėliau gausite suteiktą kreditą. Įvykdžius šiuos veiksmus lieka tik sulaukti informacijos iš mūsų apie galimybę gauti paskolą. Sulaukus teigiamo atsakymo, greitasis kreditas bus pervestas į nurodytą banko sąskaitą per penkiolika minučių.

Neturintiems prieigos prie interneto arba jei greitas kreditas reikalingas grynaisiais pinigais, visuomet yra galimybė kreiptis į mūsų partnerius. Šiuo metu galime pasidžiaugti bendradarbiavimu su „PayPost“, „Spauda“, „Lietuvos spauda“ ir „Narvesen“. Naudodamiesi šių tarpininkų paslaugomis, galėsite pateikti paraišką gauti kreditą partnerių klientų aptarnavimo skyriuose ir atsiimti ją grynaisiais pinigais.

Nauda ir privalumai

  • SMScredit.lt teikiamas greitas kreditas – puiki galimybė išspręsti savo trumpalaikes finansines problemas pasiskolinus tam tikrą pinigų sumą numatytam laikotarpiui;
  • savo paskyroje galėsite sekti informaciją apie turimus finansinius įsipareigojimus ir gausite visą reikiamą informaciją apie akcijas bei specialius pasiūlymus;
  • pirmą kartą besinaudojantiems SMScredit.lt paslaugomis greitasis kreditas bus suteiktas be palūkanų, pakanka sumokėti tik administravimo mokestį;
  • stengdamiesi patenkinti savo klientų poreikius SMScredit.lt siekia suteikti dar daugiau galimybių – kreditai išduodami kasdien nuo 7 iki 22 val., o paraiškas internetu galima pildyti bet kuriuo paros metu;
  • patvirtinus greitojo kredito paraišką pinigus į savo sąskaitą gausite per 15 minučių;
  • norint gauti kreditą, Jums nereikės ieškoti laiduotojų ar įkeisti turimo turto;
  • galėsite pratęsti ir atidėti mokėjimo terminą, jei susidursite su finansiniais sunkumais ir negalėsite kredito sumokėti laiku!