Norėdami gauti SMScredit.lt teikiamą kreditą, turite:

  • būti pilnametis Lietuvos Respublikos pilietis nuo 18 iki 70 metų amžiaus;
  • generuoti pakankamą finansinį balansą, kad greita paskola neviršytų  40 proc. Jūsų mėnesinių pajamų;
  • gauti reguliarias pajamas ir turėti galimybę grąžinti paskolą per 30 dienų;
  • įvertinti savo skolinimosi ir grąžinimo laiku galimybes;
  • jei skolinatės ne pirmą kartą – atkreipti dėmesį į palūkanų dydį, nes palūkanas taip pat reikės grąžinti;
  • tikslingai planuoti savo biudžetą, kad turėtumėte galimybę grąžinti greitą paskolą laiku!

SMScredit.lt vykdoma veikla

SMScredit.lt – finansinių paslaugų teikėjas, teikiantis patikimą ir greitą paskolą savo klientams. Sukaupę tarptautinės patirties ir išsiaiškinę, ko reikia klientams, SMScredit.lt stengiasi teikti aukštos kokybės paslaugas ir užtikrinti teikiamų paslaugų operatyvumą. Tai lanksti ir prie esamų aplinkybių prisitaikanti bendrovė, kurios pagrindinis tikslas ir misija – atsakingai besiskolinantys klientai ir puiki teikiamų paslaugų kokybė.

Bendrovė siekia teikti finansinę pagalbą ne tik fiziniams asmenims, bet ir įvairioms organizacijoms. Įsteigę paramos programą Geridarbai.lt, stengiasi padėti įvairioms ne pelno siekiančioms organizacijoms įgyvendinti projektus, kuriems realizuoti ne visada užtenka lėšų. SMScredit.lt siekia investuoti į visuomenės gerovę ir kurti kuo geresnę aplinką Lietuvos piliečiams! Prisidėdama prie įvairių iniciatyvų, bendrovė ne tik remia sporto, kultūros, socialinius ir edukacinius projektus, bet ir padeda juos įgyvendinti.

SMScredit.lt programoje gali dalyvauti visos ne pelno siekiančios organizacijos. Viskas, ką reikia padaryti, – užsiregistruoti sistemoje ir dalyvauti paramos teikimo konkurse. Nugalėtojai skelbiami kiekvieną mėnesį, o paramą gavę projektai viešai nurodomi bendrovės interneto svetainėje Geridarbai.lt!

Apie savo klientus

Ilgalaikis bendradarbiavimas ir abipusis ryšys – vieni svarbiausių bendrovės tikslų, kuriuos ji stengiasi užtikrinti savo klientams. Abipusis supratimas – tai bendrovės lankstumas, kai kiekvienam klientui bandoma rasti tinkamiausią sprendimą iškilusiai problemai spręsti ir suteikiama galimybė pačiam valdyti savo įsipareigojimo dydį bei grąžinimo terminą. SMScredit.lt tikisi ir stengiasi užtikrinti, kad klientai būtų patenkinti suteiktomis greitosiomis paskolomis, todėl teikiamos patikimos ir saugios finansinės paslaugos.

SMScredit.lt nuolat stengiasi pradžiuginti įvairiomis akcijomis, o už pasitikėjimą siūlomomis paslaugomis atsidėkoja specialių pasiūlymų gausa!