3 paprasti žingsniai ir pinigai bus Tavo sąskaitoje

 1. Pateik paraišką kreditui

  Kredito skaičiuoklėje pasirink sumą ir terminą spausk „Gauti kreditą“.

 2. Užsiregistruok

  Norint gauti kreditą, užsiregistruoti reikės tik vieną kartą. Jei nori pateikti paraišką kreditui gauti, Tu turi būti Lietuvos pilietis nuo 18 iki 70 metų amžiaus ir negali turėti uždelstų paskolų mokėjimų arba pažeistų skolinių įsipareigojimų kitose finansinėse įstaigose.

  Registracijos formoje tereikia nurodyti savo asmens kodą, mobiliojo telefono numerį ir el. pašto adresą. Užsiregistravęs Tu turi patvirtinti savo banko sąskaitą, tai gali padaryti dviem būdais:
  1. Prisijunk prie savo SMScredit.lt profilio, kurį susikūrei, iš pateikto sąrašo pasirink banką, kuriame turi sąskaitą ir naudojantis AB Instantor paslaugomis, prisijunk prie elektroninės bankininkystės. Taip patvirtinsi savo tapatybę ir užbaigsi registraciją.
  2. Pervesk 0,01 EUR pavedimą iš savo banko sąskaitos į SMScredit.lt sąskaitą ir Tavo banko sąskaita bus patvirtinta per 15-20 min (laikotarpis gali būti ilgesnis ir priklauso nuo Tavo banko).

  Patvirtinus, mes žinosime Tavo banko sąskaitą į kurį Tau galėsime pervesti paskolą. Daugiau informacijos, kaip užregistruoti savo banko sąskaitą ir patvirtinti tapatybę, pamatysi užpildęs registracijos formą arba šiame puslapyje.

 3. Gauk kreditą

  Kreditas jau beveik rankose. Gavę Tavo tapatybės patvirtinimą, per keletą minučių mes priimsime sprendimą dėl kredito išdavimo ir pranešime apie tai SMS žinute. Teigiamo atsakymo atveju Tau nedelsiant pervesime ir kredito pinigus. Tai, kaip greitai gausi pinigus, priklauso nuo banko, kuriame turi sąskaitą.
  Tikrai greitas kreditas.

Kaip pervesti banko sąskaitos registracijos mokestį? Ką nurodyti pavedime?

Kredito registracijos mokestį pervesk į tą mūsų banką, kuriame ir Tu turi sąskaitą:

Jei sąskaitą turi kitame banke, pavedimą prašome atlikti į mūsų SEB sąskaitą Nr. LT547044000123622719.
Tarpbankiniai pavedimai vykdomi tik darbo dienomis iki 17 val., todėl jei Tavo sąskaita yra kitame banke, registracijos patvirtinimas gali užtrukti.

Gavėjo pavadinimas: UAB Credit Service
Gavėjo sąskaita: Norima banko sąskaita iš aukščiau pateikto sąrašo.
Gavėjo kodas: 302431575
Mokėjimo paskirtis: „Sutinku su SMScredit.lt taisyklėmis, kurių MD5 kodas yra …”
(Savo MD5 kodą, kurį sudaro 32 simboliai, pamatysi užpildęs registracijos formą, taip pat jį gausi registracijos metu nurodytu el. pašto adresu)


Patariame daryti vietinį paprastą mokėjimą (ne skubų, nes šie pavedimai kainuoja daugiau).

Tavo banko sąskaitoje turi būti bent keli eurai, kad galėtum atlikti banko sąskaitos registracijos mokesčio (1 cento) pavedimą, nes bankas už pavedimą papildomai nuskaičiuoja 0,29-0,58 € komisinį mokestį. Komisinio mokesčio dydis kiekviename banke skirtingas, tikslius įkainius gali rasti savo banko svetainėje.

Pavedime BŪTINAI turi matytis Tavo asmens kodas, todėl, jei Tavo banke yra tokia galimybė, būtinai pažymėk, kad Tavo asmens kodas būtų siunčiamas/rodomas gavėjui.

Žemiau pateikiame tikslius pavyzdžius, kaip kiekviename banke reikia tinkamai užpildyti laukus pavedimo formoje.

Pasirink savo banką:
SEB
Šiaulių bankas
Citadele bankas