Kodėl reikėtų rinktis SMScredit.lt kreditus internetu?

  • Pirmasis kreditas internetu iki 300 Eur teikiamas be palūkanų. Tai reiškia, kad jį galite grąžinti be didesnių papildomų išlaidų, nes suteikiama 100 proc. palūkanų nuolaida. Reikia sumokėti tik administravimo mokestį.
  • Kiekvienas asmuo, kuris pasiėmė kreditą, turi galimybę pats kontroliuoti jo grąžinimo terminą. Taip užtikrinama, kad jis pats, atsižvelgdamas į savo mėnesinį biudžetą, pasirinktų kada gali grąžinti pasiimtą kreditą. Žinoma, geriausia kreditą grąžinti per artimiausias 30 dienų, o pratęsti – tik jeigu būtina (pratęsti taip pat galima iki 30 dienų).
  • Visa informacija apie paimtus kreditus yra Jūsų rankose – savo asmeninėje paskyroje galite matyti, koks kreditas jau paimtas ir iki kada jį reikia grąžinti.
  • SMScredit.lt paskola suteikiama per artimiausias 15 minučių, kai patvirtinamas Jūsų mokumas.
  • Bendrovė organizuoja įvairias akcijas, kurios leidžia klientams, tokiems kaip Jūs, gauti ypatingų pasiūlymų ir nuolaidų.

Kas yra kreditas internetu?

Greitieji kreditai internetu – tai galimybė be banko tarpininkavimo greitai gauti trūkstamą pinigų sumą. Greitojo kredito dažniausiai prireikia, jei liko vos kelios dienos iki atlyginimo, bet atsirado nenumatytų išlaidų, kurių asmuo negali apmokėti (pavyzdžiui, susirgo sunkia liga ir reikia pinigų gydymui, tam tikriems mokesčiams apmokėti). Imamas paprastai nedidelis, greitam vartojimui skirtas kreditas (dažniausiai – iki 1 000 Eur). Kreditas gali būti suteiktas tik jeigu jo suma neviršija 40 proc. mėnesinių pajamų. Taip stengiamasi užtikrinti, kad asmuo galėtų atiduoti pasiskolintą sumą.

Kas yra SMScredit.lt ir kodėl turėčiau jais pasitikėti?

SMScredit.lt pagrindinė paslauga – greitųjų kreditų teikimas asmenims, kurie turi finansinių galimybių juos grąžinti laiku. Bendrovė pateiks Jums reikiamą informaciją apie tai, kaip gaunamas kreditas internetu ir kokiomis sąlygomis jis gali būti suteiktas. Kilus klausimų, ji visuomet patars, kokio dydžio kreditas Jums tinkamiausias ir per kiek laiko jį galėsite grąžinti.

SMScredit.lt užsiima ir bendruomenine veikla – bendrovės iniciatyva buvo sukurtas interneto svetainė Geridarbai.lt. Šis iniciatyvinis projektas jau padėjo įgyvendinti daugiau nei 90 idėjų, kurios skatino teigiamus pokyčius Lietuvoje. Projektas orientuojamas į sporto, kultūros, edukacines, socialines iniciatyvas.

Kitas panašus, bet labiau į sportiškos bendruomenės ugdymą ir rėmimą orientuotas projektas – „SMScredit.lt A lyga“. Tai lyga, kurioje varžosi geriausiai futbolą žaidžiančios Lietuvos komandos. „SMScredit.lt A lyga“ stengiamasi skatinti susidomėjimą futbolu Lietuvoje.

Kaip viskas vyksta?

Visas kredito gavimo procesas trunka pakankamai trumpai – jį sudaro tik trys etapai.

  1. Norint gauti kreditą, Jums reikia kredito skaičiuoklėje pasirinkti norimą sumą (ji gali būti iki 750 Eur), norimą grąžinimo terminą, tuomet spausti „Gauti kreditą“.
  2. Tada reikia užsiregistruoti SMScredit.lt sistemoje ir pateikti paraišką. Norėdami pateikti paraišką, Jūs turite būti pilnametis Lietuvos pilietis (18–70 metų amžiaus), negalite turėti jokių uždelstų mokėjimų ar įsipareigojimų bet kokioje kitoje finansų paslaugas teikiančioje įmonėje. Registracijos forma turi būti tinkamai užpildyta: prireiks Jūsų asmens kodo, mobiliojo telefono numerio ir el. pašto adreso. Užpildžius formą, reikės pervesti 0,01 Eur į mūsų sąskaitą – taip gausime Jūsų banko sąskaitos numerį ir nereikės bijoti, kad jis bus užrašytas neteisingai.
  3. Pervedus vieną centą, priimsime sprendimą, ar Jums gali būti išduotas kreditas internetu. Paprastai tai užtrunka iki 15 minučių, po to pervedama numatyta suma į Jūsų sąskaitą.

Visas procesas užtrunka 15 minučių, taigi ši paslauga įvardijama ir dažniausiai apibūdinama kaip greitieji kreditai internetu.