Geridarbai.lt

Geri darbai

Paramos programa „Geridarbai.lt“ tai – „SMScredit.lt“ iniciatyva rengiamas ilgalaikis projektas, kurio pagrindinis tikslas – padėti įgyvendinti geras ir gražias idėjas. Mes tikime, kad net ir maži darbai gali lemti didelius pasikeitimus!

Pirmas konkursas paramai gauti, buvo surengtas 2010 metų birželį. Nuo to laiko, daugiau nei šešerius paramos programos gyvavimo metus kas mėnesį skiriame iki 3000 eurų pelno nesiekiančių organizacijų projektams įgyvendinti, o išskirtiniais atvejais paremiami net keli projektai, ar skiriama didesnė paramos suma! Drauge su mūsų pagalba jau įgyvendinta daugiau nei 120 projektų, kurių bendra vertė yra daugiau nei 180 000 eur!

Džiaugiamės, kad galėjome padėti įgyvendinti tiek daug sporto, kultūros, edukacinių ir socialinių iniciatyvų, kurių dėka aplinka kurioje gyvename tapo mielesnė, geresnė ir įdomesnė mums visiems!

Įgyvendinkime dar daugiau Gerų darbų kartu!

Esi neabejingas geriems darbams? Tapk mūsų draugu

Geri darbai Facebook


„SMScredit.lt A lyga“

SMScredit.lt Alyga

Nuo 2013 iki 2016 metų galo, bendrovė SMScredit.lt rėmė pagrindinę šalies futbolo lygą, kuri tuo metu vadinosi „SMScredit.lt A lyga“.

SMScredit.lt vienas iš tikslų yra auginti sveiką ir sportuojančią visuomenę, būtent dėl šios priežasties buvo pasirinkta prisidėti prie pagrindinės šalies futbolo lygos. J. Ambrasienė “SMScredit.lt” marketingo vadovė tuomet sake: „Visi puikiai žinome, kad futbolas pasaulyje yra sporto šaka numeris vienas. Matome didelį potencialą padidinti susidomėjimą futbolu mūsų šalyje. Kadangi vienas iš mūsų bendrovės principų yra sveika, sportuojanti visuomenė, džiaugiamės šiuo bendradarbiavimu“ (šaltinis delfi.lt).”

SMScredit.lt“ didžiuojasi galėjusi prisidėti prie futbolo sporto šakos populiarinimo Lietuvoje!

SMScredit.lt AlygaSMScredit.lt AlygaSMScredit.lt Alyga


Muzikos asociacijos metų apdovanojimai M.A.M.A.

tv3_mama_2013_logo

Muzikos asociacijos metų apdovanojimai, kitaip žinomi M.A.M.A. – tai kokybiškiausias ir įspūdingiausias metų muzikos renginys, kuris kasmet pritraukia daugybę muzikos mylėtojų ir atlikėjų. Renginio metu scenoje pasirodymus atlieka virš 300 žmonių, tai – mylimiausi pramogų ir sporto pasaulio veidai, ryškiausios žvaigždės ir talentingiausi atlikėjai. Apdovanojimai pasižymi ypač kokybiškais šou elementais, triukais ir nuotaikingu humoru.

SMScredit.lt drauge su M.A.M.A. yra jau 5 metus, nuo pat pirmųjų, 2011 metais vykusių apdovanojimų!