Ilgesnė vasara pasirinkus SMScredit.lt draugą Vivus.lt, kur imant ilgalaikę paskolą dabar, pirmą įmoką reikės atlikti jau tik spalį!

Ilgalaikė paskola dabar – atostogos nuo įmokų iki pat spalio!

Daugeliui vasara ir atostogos yra pats maloniausias laikas, o ar žinojote, kad jos gali tęstis net iki spalio? Taip tikrai gali būti pasirinkus SMScredit.lt draugą Vivus.lt, kur imant ilgalaikę paskolą dabar, pirmą įmoką reikės atlikti jau tik spalį!

Pasirinkus Vivus.lt:

 • Pradėsite mokėti tik po 3 mėnesių.
 • Per pirmas 60 dienų galėsite grąžinti be jokių palūkanų.
 • Paskolos iki 5000 EUR, naujiems klientams – iki 2000EUR.
 • Terminai net iki 48 mėnesių.
 • Sumažintos palūkanų normos!

SMScredit_CTA_gauti_paskola

Akcijos sąlygos ir taisyklės:

 1. Akcija prasidės 2017.06.01 ir galios iki 2017.07.31.
 2. Pasinaudojus akcija, pirmą įmoką reikės atlikti po 3 mėnesių, nuo vartojimo kredito suteikimo dienos. Taip pat suteikiama galimybė per pirmas 60 dienų visą vartojimo kredito sumą grąžinti be jokių palūkanų.
 3. Pasiūlymas galioja sudarant naują vartojimo kredito sutartį.
 4. Pasiūlymas negalioja klientams, turintiems neapmokėtą kreditą.
 5. Akcijoje negali dalyvauti klientai, akcijos metu delsiantys mokėti turimus įsipareigojimus t.y. šiuo metu turintys įsiskolinimą Vivus.lt arba kitame, bendrovės UAB „Credit Service“ valdomame produkte – SMScredit.lt.
 6. Klientams, kurie atitiks akcijos taisykles ir sąlygas, pasiūlymas bus pritaikytas automatiškai, teikiant paraišką vartojimo kreditui gauti.
 7. Akcija bus pritaikyta tiems klientams, kurie pateiks paraišką ir įvertinus mokumą – bus priimtas sprendimas suteikti vartojimo kreditą. Jei pateikus paraišką, bus įvertinta, kad mokumas neatitinka keliamų reikalavimų ir vartojimo kreditas nebus suteiktas, akcijos organizatorius už tai neatsako. Pasitikslinimui visada galima susisiekti su Vivus.lt klientų aptarnavimo skyriumi telefonu 8 700 77788 bei el. paštu info@vivus.lt.
 8. Akcijos organizatorius pasilieka teisę keisti ir koreguoti akcijos taisykles ir sąlygas ar atšaukti akciją be išankstinio klientų įspėjimo ir be jokio tolimesnio paaiškinimo.
 9. Jei turite papildomų klausimų, prašome susisiekti su mumis telefonu 8 700 77788 arba el. paštu info@vivus.lt.
 10. Kampanijos organizatorius pasilieka teisę savo nuožiūra, nesuteikti klientui galimybės pasinaudoti akcijos pasiūlymu.

* Palūkanų apskaičiavimo pavyzdys: bendra vartojimo kredito suma – 300,00 EUR, visa palūkanų suma – 94,44 EUR, administravimo mokestis – 36 EUR, metinė palūkanų norma – 53,84%, sutarties terminas – 12 mėnesių; mėnesinė įmoka – 35,87EUR; bendra kredito gavėjo mokama suma – 430,44 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 102,2%.