Leonardas rekomenduoja vivus.lt

Paskola iki 2000EUR dabar – o pirma įmoka jau tik žiemą!

Rugsėjis pažymi ne tik metų laikų kaitą – ne vienam tai savotiškai ir nauja pradžia: nauji tikslai, nauji iššūkiai, nauji planai. O kad viską įgyvendinti būtų kur kas lengviau, SMScredit.lt Jums rekomenduoja savo draugą Vivus.lt, kur galite gauti pirmą paskolą iki 2000 EUR jau dabar, o mokėti pradėti tik gruodį!

 • Pirma paskola iki 2000 EUR
 • Terminai net iki 48 mėnesių.
 • Sumažintos palūkanų normos.
 • Pirma įmoka tik po 3 mėnesių.
 • Už pirmas 60 dienų nebus skaičiuojamos palūkanos

SMScredit_CTA_gauti_paskola

Akcijos sąlygos ir taisyklės:

 1. Galimybė pirmą įmoką atlikti po 3 mėnesių bei už pirmas 60 dienų nemokėti palūkanų yra suteikiama tik tiems klientams, kurie Vivus.lt sudarys pirmąją vartojimo kredito sutartį.
 2. Visą vartojimo kredito sumą be palūkanų galima grąžinti per pirmas 60 dienų nuo vartojimo kredito sutarties sudarymo dienos.
 3. Pasiūlymu pasinaudoti negali klientai, kurie šiuo metu delsia mokėti įsipareigojimus kitame bendrovės UAB „Credit Service“ valdomame produkte „SMScredit.lt“
 4. Klientams, kurie atitiks akcijos taisykles ir sąlygas, akcija bus pritaikyta automatiškai, teikiant paraišką vartojimo kreditui gauti.
 5. Pasiūlymas galios tiems klientams, kurie pateiks paraišką ir įvertinus mokumą – bus priimtas sprendimas suteikti vartojimo kreditą. Jei pateikus paraišką, bus įvertinta, kad mokumas neatitinka keliamų reikalavimų ir vartojimo kreditas nebus suteiktas, akcijos organizatorius už tai neatsako. Pasitikslinimui visada galima susisiekti su Vivus.lt klientų aptarnavimo skyriumi telefonu 8 700 77788 arba el. paštuinfo@vivus.lt.
 6. Akcijos organizatorius pasilieka teisę keisti ir koreguoti akcijos taisykles ir sąlygas ar atšaukti akciją be išankstinio klientų įspėjimo ir be jokio tolimesnio paaiškinimo.
 7. Jei turite papildomų klausimų, prašome susisiekti su mumis telefonu 8 700 77788 arba el. paštu info@vivus.lt.

*Palūkanų apskaičiavimo pavyzdys: Bendra vartojimo kredito suma – 300,00 EUR, visa palūkanų suma – 94,44 EUR, administravimo mokestis – 36 EUR, metinė palūkanų norma – 53,84%, sutarties terminas – 12 mėnesių; mėnesinė įmoka – 35,87EUR; bendra kredito gavėjo mokama suma – 430,44 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 102,2%.