SMScredit.lt būdas prisidėti prie visuomenės gerovės

Siekiant įgyvendinti ir kurti naujas iniciatyvas, SMScredit.lt prisideda prie visuomenės gerovės kūrimo ir stiprinimo. Šiuo metu galime pasidžiaugti dvejais projektais, prie kurių prisidedame ir kuriais skatiname ne tik gyventi sveikiau bei gražiau, bet ir būti vieni kitiems geresniais.

Gražių idėjų įgyvendinimui – geridarbai.lt

Mūsų įsteigta paramos programa „geridarbai.lt“ – ilgalaikis projektas, kurio metu padedame įgyvendinti gražias ir prasmingas iniciatyvas bei idėjas. Siekiame įsitraukti į svarbias visuomenei veiklas, taigi jau nuo 2010-ųjų metų birželio parengėme programą, kuri kiekvieną mėnesį skiria iki 3000 eurų premiją pelno nesiekiančių organizacijų projektams įgyvendinti.

Esant būtinybei, remiami net keli projektai arba skiriama didesnė suma akcijai arba projektui įgyvendinti. Bendradarbiaudami su įvairiomis pelno nesiekiančiomis organizacijomis jau įgyvendinome daugybę projektų, kurių bendra vertė siekia net 135 100 eurų! Kiekvieną mėnesį ši suma vis didėja ir primena mums, jog sėkmingai prisidedame prie itin skirtingų, bet visuomenei vienodai svarbių idėjų įgyvendinimo.

Šių idėjų rėmimas mums itin svarbus, nes galime investuoti ir pagerinti visuomenės gyvenimą įvairioje sričių. Internetinėje svetainėje geridarbai.lt galite stebėti jau įgyvendintus projektus, o jų istoriją galite sekti nuo pat 2010-ųjų metų, kuomet ir startavo šis projektas. Geridarbai.lt puslapyje galite atiduoti savo balsą už projektus, kurie dalyvauja paramos gavimo konkurse, taip padidindami jų šansą gauti trūkstamų lėšų konkrečios idėjos įgyvendinimui.

„SMScredit. A lyga“ – būdas prisidėti prie sveikos, sportuojančios visuomenės formavimo

Mes remiame ne tik kultūrines bei edukacines akcijas ir projektus, bet ir sporto bendruomenę. Apie „SMScredit.lt A lygą“ yra girdėję bene daugelis sportu besidominčių žmonių. Ši lyga yra pagrindinė šalies lyga, jungianti geriausias Lietuvos futbolo komandas. Telkiant šią futbolo lygą mes įgyvendiname savo siekius – populiarinti sportą ir sveiko gyvenimo propagavimą mūsų visuomenėje. Bendradarbiaudami su futbolo federacija, mes siekiame užtikrinti, jog gyvename sveikesnėje ir aktyvioje visuomenėje, o taip pat skatiname visuomenę domėtis futbolo renginiais.

Finansiškai padedame įvairiems projektams ir akcijoms išvysti dienos šviesą ir sparčiai plėstis. Mes tikime, jog šios iniciatyvos lems didelius pokyčius visuomenėje ir skatins panašaus tipo iniciatyvas! Džiaugiamės matydami vis didėjančią bendrąją projektų vertę, kuri simbolizuoja augantį finansuotų projektų skaičių. Visuomet pasisakome už prisijungimą prie kitų projektų įgyvendinimo siekiant paremti visuomenei svarbias veiklas, tad esame atviri naujoms bendradarbiavimo galimybėms.