vaskota_logo

  • Užpildyk paraišką.

Kiosko darbuotojo paprašyk paraiškos ir informacinės skrajutės. Įsitikink, kad tiksliai nurodei visus anketoje reikalaujamus duomenis.

  • Pateik paraišką ir dokumentą.

Užpildyk paraišką bei savo asmens tapatybės dokumentą paduok kiosko darbuotojui. Šansai gauti kreditą padidės, jeigu drauge su paraiška pateiksi banko sąskaitos išrašą už paskutinius 4 mėnesius (šis išrašas gali įrodyti informaciją apie gaunamas pajamas, taip pat, turimus finansinius įsipareigojimus); pažymą iš mokymosi įstaigos (stipendijų gavėjams); kvitus ir pajamų – išlaidų žurnalus (jei užsiimi individualia veikla); pažymą iš E-Sodros (jeigu Tau paskirta ligos bar slaugos pašalpa)

Jei esi vedęs/ištekėjusi prie paraiškos pridėk sutuoktinio (-ės) gaunamų pajamų įrodymą ir turimus mėnesio finansinius įsipareigojimus.

Pateikus paraišką bei kitus dokumentus lauk SMScredit.lt klientų konsultanto skambučio.

  • Gauk pinigus.

Gavę Tavo paraišką per keletą minučių mes priimsime sprendimą dėl kredito suteikimo ir pranešime apie tai skambučiu arba SMS žinute. Teigiamo atsakymo atveju kredito pinigus nedelsiant pervesime į Tavo nurodytą banko sąskaitą.

Dėmesio! „Vaskota“ kioskuose paraiška gali būti pildoma tik turinti sąskaitą šiuose bankuose: Swedbank, SEB, DNB, Danske. Jei Tavo sąskaita yra kitame banke, kreditą gali gauti internetu arba grynaisiais pinigais Lietuvos spauda, Narvessen prekybos vietose arba Paypost skyriuose.

Vaskota kioskų adresus rasi čia.