Paskolos sąvoka turbūt visiems girdėta – dažniausiai paskolos imamos siekiant sumokėti už būstą ar studijas. Tačiau yra ir kitokia paskolų rūšis – tai vartojamoji paskola. Tokia paskola naudinga, kai greitai reikia tam tikros pinigų sumos, o turimo atlyginimo nepakanka – pavyzdžiui, skubiai reikia suremontuoti būstą ar įsigyti buitinių daiktų. Prašant tokios paskolos banke, procesas dažniausiai užtrunka labai ilgai, tačiau pasirinkus greitųjų kreditų bendroves pinigų sumą iki 1 000 Eur galima gauti greitai ir patikimai. Tiek imant banko, tiek – paskolą internetu svarbu žinoti, kokias palūkanas reikės mokėti ir iki kada grąžinti paskolą – praleidus grąžinimo terminą dažniausiai taikomi papildomi mokesčiai.

Kaip galėčiau gauti paskolą internetu?

Jei prireikia vartojimo paskolos, galima kreiptis į SMScredit.lt. Čia greitosios paskolos (kredito) suteikimo tvarka ganėtinai paprasta ir greitai įvykdoma. Paskolos teikimo procedūrą sudaro trys etapai:

  1. naudodamiesi kredito skaičiuokle, Jūs galite greitai pasirinkti ne tik norimą sumą, bet ir grąžinimo terminą. Pasirinkus ir patikrinus, ar viskas gerai, galite spausti mygtuką „Gauti kreditą“ ir būsite nukreipti į paraiškos pildymo puslapį.
  2. Kitas žingsnis – registracija SMScredit.lt sistemoje. Tik užsiregistravę Jūs galėsite pateikti paraišką gauti paskolą. Kad paraiška būtų priimta, Jums reikės įrašyti savo asmens kodą, mobiliojo telefono numerį, el. pašto adresą. Prireiks ir Jūsų banko sąskaitos numerio, tad būsite paprašyti iš savo sąskaitos pervesti bendrovei 0,01 Eur. Taip SMScredit.lt saugiai gaus Jūsų banko sąskaitos numerį – jo niekur nereikės įrašyti.
  3. Pervedus 0,01 Eur sąskaitos patvirtinimo mokestį, SMScredit.lt atstovai kuo skubiau išspręs vartojimo paskolos suteikimo klausimą. Jeigu paraiška bus tinkama ir Jūsų mokumas įvertintas teigiamai, norimą pinigų sumą gausite į savo banko sąskaitą per artimiausias 15 minučių.

Kodėl turėčiau rinktis SMScredit.lt?

  • Jeigu reikalinga vartojamoji paskola iki 300 Eur ir dar nesate SMScredit.lt klientas, Jums pasisekė – pirmasis SMScredit.lt kreditas teikiamas su 100 proc. palūkanų nuolaida. Taigi jei grąžinsite paskolą per 30 dienų, nereikės nerimauti, kad susidarys papildomų išlaidų.
  • Skolinantis iš banko, Jums gali būti sunku grąžinti tam tikrą sumą nustatytu laiku. Skolindamiesi iš mūsų, Jūs galite aiškiai matyti visas sąlygas, maža to, galite patys nusistatyti ir savo grąžinimo terminą. Jei matote, kad per 30 dienų kredito grąžinti nepavyks, galite terminą pratęsti dar 30 dienų, jeigu tai leidžia Jūsų mėnesinis biudžetas.
  • Jei vartojimo paskolos reikia skubiai, nesijaudinkite – SMScredit.lt veikia greitai Jūsų patogumui: per artimiausias 15 minučių, patvirtinus paraišką, turėsite reikiamą pinigų sumą savo banko sąskaitoje.
  • SMScredit.lt visuomet teikia kokybiškas paslaugas ir stengiasi, kad visi klientai liktų patenkinti – bendrovė visada atsižvelgia į klientų komentarus ir pataria atsižvelgdama į asmeninę situaciją.

Greitis – naudodamiesi SMScredit.lt paslaugomis, norimą sumą, patvirtinus paraišką, gausite per 15 minučių, nereikės pildyti daugybės dokumentų.

Patikimumas – prieš skolindami patikriname gavėjo mokumą. Paslaugų kokybe patenkinti esami ir buvę klientai.

Kontrolė – galima savarankiškai pratęsti grąžinimo terminą iki 30 dienų. Savo paskyroje galite matyti kredito būseną ir visus terminus.

Palūkanos – teisingai skaičiuojamos, kad Jums nereikėtų mokėti daugiau, nei reikia.

Pirmasis kreditas – pirmoji vartojamoji paskola – suteikiama be palūkanų, t. y. jų mokėti nereikia, pakanka sumokėti tik administravimo mokestį.