Paskolos skaičiuoklė – patogus ir greitas būdas stebėti visus su Jūsų paskola susijusius duomenis. Ši skaičiuoklė skirta informacijai apie greitosios paskolos palūkanų dydį ir bendrąją paskolos kainą suteikti. Pasitelkdami slenkamas, lengvai valdomas juostas, galėsite pasirinkti ir nustatyti reikiamą sumą ir grąžinimo terminą. Paskolų skaičiuoklė nurodys paskolos kainą pagal Jūsų pasirinktus rodiklius.

Greitųjų paskolų palūkanos skaičiuojamos atsižvelgiant į tai, ar mūsų paslaugomis naudojatės pirmą kartą, ar jau esate mūsų vartotojas ir naudojotės jomis anksčiau. Paskolos skaičiuoklė aiškiai nurodys, kokio dydžio sumą Jums reikės grąžinti, kai Jūsų paskolos laikotarpis pasibaigs. Ištikus netikėtai situacijai, SMScredit.lt paskolos grąžinimą galėsite pratęsti ilgesniam laikotarpiui, o pratęsimo kainą taip pat nurodys paskolos skaičiuoklė.

Naudodamiesi SMScredit.lt skaičiuokle, galėsite:

  • lengvai nustatyti kredito sumą, greitosios paskolos terminą ir stebėti palūkanų dydį;
  • rinktis paskolą nuo 50 iki 750 Eur ir keisti jos grąžinimo laikotarpį nuo 14 iki 30 dienų;
  • stebėti kaip kinta kredito kaina, keičiant bendruosius pasirinkimus;
  • stebėti pratęstos paskolos termino kainą ir reguliuoti pratęsimo laikotarpį;
  • savarankiškai stebėti grąžintiną sumą.

Greitosios paskolos internetu – greitas ir patogus būdas gauti reikiamą pinigų sumą, kurios grąžinimo sąlygos matyti pasitelkiant paskolos skaičiuoklę. Norėdami pasinaudoti paskolos skaičiuokle, pelės žymekliu reguliuokite slenkamų juostų liniją ir nustatykite reikiamą pinigų sumą bei būsimąjį paskolos grąžinimo laikotarpį. Išsirinkite Jums tinkamiausią paskolos grąžinimo terminą, o jei iškiltų nenumatytų finansinių sunkumų, SMScredit.lt suteiks galimybę pratęsti paskolos grąžinimo terminą. Paskolos skaičiuoklė leis Jums pačiam spręsti ir stebėti teikiamo kredito sumą, skolinimosi laikotarpį ir paskolos palūkanų dydį.

Išsirinkę tinkamiausią variantą, kurį padės rasti paskolos skaičiuoklė, pasinaudokite SMScredit.lt teikiamomis paslaugomis ir, patvirtinus paraišką, gaukite kreditą per artimiausias 15 minučių!

Pavyzdinė skolinimosi situacija

Skolinantis pirmą kartą ir pasirinkus 300 Eur sumą bei maksimalų 30 dienų grąžinimo laikotarpį, sutaupysite 18,48 Eur, nes SMScredit.lt vartotojams, besiskolinantiems pirmą kartą, savo paslaugas teikia be palūkanų. Taigi pasiskolinta suma Jums nieko nekainuos, reikės sumokėti tik administravimo mokestį. Jei skolinatės ne pirmą kartą, šios paskolos metinė palūkanų norma (MPN) sieks 74,95 proc., o bendrosios vartojamo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 106,90 proc. Bendra Vartojimo Kredito kainos metinė norma yra apskaičiuojama ir nurodoma vadovaujantis Lietuvos banko 2012 m. lapkričio 29 d. nutarime Nr. 03-245 „Dėl Bendros vartojimo kredito kainos metinės normos skaičiavimo taisyklių patvirtinimo“ // „Valstybės žinios“, 2012, Nr. 140-7230, nustatyta tvarka ir sąlygomis, vadovaujantis tik privalomomis prielaidomis.

Žinoma, skolindamiesi galėsite pasirinkti ir didesnę sumą, ji gali siekti iki 750 Eur. Pasirinkus 550 Eur paskolą ir 20 dienų grąžinimo laikotarpį, palūkanos sieks 22,59 Eur. Metinė palūkanų norma (MPN) – 74,96 proc., o bendrosios vartojamo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 108,50 proc.